GOTARD - Raise (2005-2008compilation) | Jamendo Music - Free music downloads
Raise (2005-2008compilation) Jamendo Music album cover
Album

Raise (2005-2008compilation)


GOTARD
 • 250 characters left

  • 8 years ago

   Przyjemny, dobry album. Najbardzej przypadł mi utwór Twilight, juz leci ktoryś raz, ładnie wpasował sie w ten poranek :) Polecam i Pozdrawiam

  • 8 years ago

   Wspaniałe, pulsujące, hipnotyzujące rytmy ... Można się zatopić w tych dźwiękach i zapomnieć o świecie ... Wspaniały Raise, Atlantyda .... Twilight mnie wprost zahipnotyzował ..... Jeszcze mała uwaga dotycząca okładek Waszych albumów - są WSPANIAŁE. Prześliczne grafiki oddające muzyczny klimat ... Są same w sobie perełkami :)

  • 9 years ago

   I nic więcej nie piszę. Dycha to dycha!

  • 9 years ago

   As the other two releases of you, this one sounds great. I don't know if it is intended or just by fate but your music sounds perfectly like Dead can Dance / Peter Bourke. But I love that style and your music. Gets onto my favourite list :)

  • 9 years ago

   W swojej recenzji muszą troszkę nawiązać do swojego poprzednika. Na prawdziwych instrumentach dzisiaj już nawet nie grają w kościele. Wcale nie uważam, że tak powinno być. Czy Niemen z Akwarelami, z Dżemem to ten sam Niemen, który obstawiony dużymi elektronicznymi klockami sam był dla siebie "dodatkowym" muzykiem. Czy "gitarzysta" uzbrojony w wypasioną gitarę z niezliczoną ilością efektów to muzyk, czy reklama nowoczesnej techniki elektronicznej. Wiele instrumentów, które słyszę w muzyce Gotarda, dawno jest już zapomnianych. Nie tworzy "nałogowo" utworów jak robią to inni w MMM, czy w inych programach z gotowych sampli. Każdy utwór ma sens, przekaz, pobudza wyobraźnię. Kto znalazł by pomieszczenie, aby zgromadzić taką ilość prawdziwych instrumentów. W końcu kto by mu pozwolił w domu na nich grać, skoro wiolonczelistce nie wolno w domu ćwiczyć. Kogut zapieje, sąd nakazuje go uśpić czy uciąć mu łeb. "Pieją kury, pieją nie mają koguta" (chyba Ciechowski) - to dzisiejsza rzeczywistość. Czas poszedł na przód i nie da się ukryć ułatwia znajdowanie dźwięków. Módlmy się, aby nie opatentowano jeszcze dźwięków, które Gotard nam przedstawia, bo to dla nas byłaby wielka strata. USA opatentowała już tyle rzeczy, dźwięków, ba Disneya, że walmy dźwiękami póki czas, aby pozostały dla nas dostępne. Gotard - dla materiał na pięć, skoro umiesz to robić i cudownie się słucha, to graj nam dalej.