Skala - Zasłona | Jamendo Music - Free music downloads
Zasłona Jamendo Music album cover
Album

Zasłona


Skala
 • 250 characters left

  • marac avatar
   7 years ago

   Great experimental rock (or post rock, as electronic instruments are heavily used here). It's instrumental music, but despite having no vocals it's never boring. The tunes are atmospheric, the band is very creative in finding original sounds, so the result is very diverse and full of bright ideas. I highly recommend this album.

  • vs_ avatar
   8 years ago

   Бомбец, ненавязчиво так, интересно и разнообразно.

  • vulturius avatar
   8 years ago

   Bardzo klimatyczny album, którego należy słuchać w całości, od początku do końca. Ciekawe, rozbudowane instrumentarium oraz muzyczne przestrzenie. Słychać, że muzyka jest dobrze przemyślana, ale też zagrana i zarejestrowana. Duży plus ode mnie!

  • losmaolos avatar
   8 years ago

   Tak dobrej płyty to już dawno niesłuchałem,jedna z lepszych płyt na Jamendo.Bardzo fajny klimat słychać dojrzałość muzyczną, na taka płytę to czekałem.Nie boje się stwierdzić ze przyćmiła kilka innych albumów na tym portalu.Już dawno nie ukazala sie tak dobra płyta.Pierwsze numery aranżem przypomniały mi Carbonized z 2 płyty choć w innym tempie ale takie miałem skojarzenie,może początek pierwszego kawałka jest ciutkę za długi ale szybko sie o tym zapomina,im dłużej słucha się "Zasłony" tym częściej chce się do niej wracać.W moje gusta to trafienie w 100%.Naprawde super muza.Pozdrowienia dla chłopaków.